12. декабря 2023 · Комментарии к записи Купити пневматичні боєприпаси: поради експертів ПАТРОН ЮА в техніці безпеки отключены · Рубрики: Прочее

Всі з досвідчених мисливців розуміють, що сучасна вогнепальна зброя – предмет, який спроможний вражати цілі на далеких відстанях, а в разі неправильного поводження або елементарної халатності в діях, він може виявитися причиною непоправних наслідків. Сьогодні практично кожен бажаючий спроможний купити пневматичні боєприпаси. В цій скромній статті ми дещо глибше поговоримо про базові правила поводження зі зброєю і не лише.

Будь-яка зброя несе небезпеку

У разі переломної зброї, її рекомендується відкрити та перевірити відсутність патрону в патроннику. Зброю багатозарядного формату рекомендується перевірити максимально ретельно. Далеко не завжди патронник лишається пустим, причиною чому може виявитися несправність викидача та аналогічні фактори. Виходячи з практики, далеко не всі власники зброї достатньо добре її чистять, що в майбутньому може перерости в значно неприємніші наслідки.

Традиційні правила поводження зі зброєю

  1. Якщо ви займаєтеся стендовою стрільбою, ходите в тир або на полювання, Подумайте про те, щоб захистити слухові та зорові органи.
  2. Ні в якому разі не довіряйте зброю стороннім людям, які до того вживали алкогольні напої чи інші речовини, що змінюють світосприйняття.
  3. Будь-яка зброя повинна знаходитися на зберіганні у надійному місці.
  4. Не тисніть на спусковий гачок, якщо зброя стоїть на запобіжнику – це в силах призвести до пошкодження пружинного механізму.
  5. Завжди уникайте пострілів по стінам та іншим твердим поверхням, адже куля може відштовхуватися від них та когось поранити.
  6. З несправною зброєю слід бути максимально обережним.
  7. Правила поводження зі зброєю максимально гостро стосуються колективних полювань. Аж до того моменту, як стрілець займає позицію для стрільби, зброя повинна перебувати в максимально безпечному положенні, тобто рушниця має бути зламана, а затвор гвинтівки відкритий.

Як показує практика, навіть на спортивних заходах спортсмени повинні обов’язково тримати зброю розрядженою і заряджати її безпосередньо перед стрільбою. Такі правила були написані виходячи з гігантського людського досвіду, що був напрацьований роками.

В сучасних реаліях уміння правильно поводитися зі зброєю стане особливо незамінним надбанням.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/product-category/pnevmatichni-boepripasi/

Обсуждение закрыто.